» 2003 / 2004 sezona

1. Labākā dramatiskā teātra izrāde:
E.Olbijs “Kam no Vilka kundzes bail?”, Latvijas Nacionālais teātris, rež.R.Vaivars

2. Labākā izrāde bērniem:
Pēc krievu tautas pasaku motīviem “Aizej tur, nezin kur”, Daugavpils teātris,
rež. M.Mamedovs

3. Labākais latviešu literatūras iestudējums:
E.Sniedze “Kreisais pagrieziens”, Dailes teātris, rež. O.Kroders

4. Labākais režisors:
Alvis Hermanis un Jaunais Rīgas teātris
Pēc M.Gorkija lugas “Dibenā” -“Tālāk” un “Garā dzīve”, Jaunais Rīgas teātris

5. Labākais scenogrāfs:
Mārtiņš Vilkārsis
Rainis “Krauklītis” Valmieras drāmas teātris, V.Šekspīrs “Romeo un
Džuljeta.Mīts”, Liepājas teātris, V.Verbins “Mīlestība kā diagnoze”, Rīgas
Krievu Drāmas teātris

6. Spilgtākā debija teātrī:
Inga Misāne
Džuljeta – V.Šekspīrs “Romeo un Džuljeta.Mīts”, Liepājas teātris

7. Labākais jaunais skatuves mākslinieks (2 balvas):
Intars Rešetins
Elvis – E.Sniedze “Kreisais pagrieziens”, Dailes teātris
un
Elīna Vāne
Gaļina – A.Vampilovs “Pīļu medības”, Bolete – H.Ibsens “Jūras meita”,
Atslēdzniece – Rainis “Krauklītis”, Valmieras drāmas teātris

8. Labākā aktrise:
Rēzija Kalniņa
Ieva – R.Blaumanis “Indrāni”, Dailes teātris

9. Labākais aktieris:
Ivars Puga
Georgs –  E.Olbijs “Kam no Vilka kundzes bail?”, Latvijas Nacionālais teātris

10. Labākā aktrise II plāna lomā:
Agnese Zeltiņa
Kristīne – A.Strindberga “Jūlijas jaunkundze”, Jaunais Rīgas teātris

11. Labākais aktieris II plāna lomā:
Artūrs Skrastiņš
Artūrs – E.Sniedze “Kreisais pagrieziens”, Dailes teātris

12. Labākais kostīmu mākslinieks:
Ilze Vītoliņa
R.V.Fasbinders “Petras fon Kantas rūgtās asaras”, Dailes teātris

13. Labākais kustību režisors:
Alberts Kivlenieks
O.Vācietis “Sasiesim astes!”, Latvijas Nacionālais teātris

14. Labākais gaismas un skaņu režisors:
Anrijs Krenbergs un Normunds Kļaviņš
V.Šekspīrs “Romeo un Džuljeta.Mīts”, Liepājas teātris

15. Labākais mūzikas autors dramatiskajā teātrī:
Arturs Maskats
O.Vācietis, A.Maskats “Vācietis.Novembris.Klavierkoncerts”,
A.Maskats, H.L.Borhess “Tango”, Dailes teātris

16. Labākais aktierdarbs radioteātrī:
Marija Daņiļuka
Katja – A.Guseva “Telefona romāns” Latvijas Radioteātris

17. Balvu par mūža ieguldījumu teātra mākslā šogad saņēma teātra zinātniece
Lilija Dzene

18. Žūrijas balvu saņemā jaunā dramaturģe Evita Sniedzecheap christian louboutin copy shoes Replica Christian Louboutin faux pigalili christian loubatin shoes


“Spēlmaņu nakts” norisi finansē:

Latvijas Republikas Kultūras ministrija

Atbalsta:

Rīgas Dome Liepāja LSM LPAA