107 Array ( [0] => /nominanti/ )

Nominati

2017 / 2018 sezona

Nozīmīgākie iestudējumi
Gada lielās formas izrāde:
1. Arī vaļiem ir bail – Latvijas Nacionālais teātris, režisors Elmārs Seņkovs
2. Cerību ezers aizsalis – Jaunais Rīgas teātris, režisors Vladislavs Nastavševs
3. Dieviņš pillā – Jaunais Rīgas teātris, režisors Alvis Hermanis
4. Man 30 gadu – Latvijas Nacionālais teātris, režisore Ināra Slucka
5. Salome – Latvijas Nacionālais teātris, režisors Viesturs Kairišs
6. Zelta zirgs – Latvijas Leļļu teātris, režisors Duda Paiva
Gada mazās formas izrāde:
1. 1900. Leģenda par pianistu – Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, režisors Sergejs Golomazovs
2. Cilvēks parastais – Daugavpils teātris, režisore Lucina Sosnovska
3. Dvēseļu utenis – Dirty Deal Teatro, režisore Inga Tropa
4. Kaķis uz nokaitēta skārda jumta – Valmieras drāmas teātris, režisore Inese Mičule
5. Mežainis – Latvijas Nacionālais teātris; režisors Valters Sīlis
Gada izrāde bērniem:
1. Dievs. Daba. Darbs – Valmieras drāmas teātris, režisors Jānis Znotiņš
2. Kaiju karalienes noslēpums – Latvijas Leļļu teātris, režisors Edgars Kaufelds
3. Lidojošais šķīvītis – Dirty Deal Teatro, režisors Kārlis Krūmiņš
4. Naksitrallīši – Latvijas Leļļu teātris, režisore Laura Čaupale
Gada izrāde pusaudžiem:
1. Čomiņi – Goda teātris
2. Labie bērni – Valmieras drāmas teātris, režisors Reinis Suhanovs
3. Romeo un Džuljeta – Latvijas Leļļu teātris, režisors Dāvids Džovanzana

Labākie individuālie sniegumi
Gada režisors:
1. Viesturs Kairišs, Salome (Latvijas Nacionālais teātris), Baladīna (Valmieras drāmas teātris)
2. Vladislavs Nastavševs, Cerību ezers aizsalis (Jaunais Rīgas teātris)
3. Elmārs Seņkovs, Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris)
4. Valters Sīlis, Mežainis; Cilvēki, lietas un vietas (Latvijas Nacionālais teātris)
5. Ināra Slucka, Man 30 gadu (Latvijas Nacionālais teātris)
6. Lucina Sosnovska, Cilvēks parastais (Daugavpils teātris)
Gada aktrise:
1. Agnese Cīrule – titulloma izrādē Salome (Latvijas Nacionālais teātris)
2. Maija Doveika – Emma izrādē Cilvēki, lietas un vietas (Latvijas Nacionālais teātris)
3. Dita Lūriņa – Roze izrādē Man 30 gadu, Estere izrādē Dziļā, skumjā jūra (Latvijas Nacionālais teātris)
4. Ieva Puķe – Madāma, Ilze izrādē Vidzemnieki, Megija izrādē Kaķis uz nokaitēta skārda jumta (Valmieras drāmas teātris)
5. Guna Zariņa – Ņurbulis izrādē Dieviņš pillā (Jaunais Rīgas teātris)
Gada aktieris:
1. Vadims Bogdanovs – titulloma izrādē Cilvēks parastais (Daugavpils teātris)
2. Maksims Busels – Stāstnieks izrādē 1900. Leģenda par pianistu (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris)
3. Vilis Daudziņš – Ļeņins izrādē Pēdējā Ļeņina eglīte, Ome izrādē Cerību ezers aizsalis (Jaunais Rīgas teātris)
4. Ģirts Ķesteris – Ivans izrādē ART, Helge izrādē Svinības (Dailes teātris)
5. Ģirts Liuziniks – Fredijs izrādē Dziļā skumjā jūra, Jānis Bērziņš izradē Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris)
6. Imants Strads – titulloma izrādē Lūcis, Grabecs izrādē Baladīna (Valmieras drāmas teātris)
Gada aktrise otrā plāna lomā:
1. Marija Bērziņa – Vita izrādē Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris)
2. Sandra Kļaviņa – de Senfona izrādē Marķīze de Sada (Jaunais Rīgas teātris)
3. Inese Kučinska – Mārsija izrādē Mizantrops, lomas izrādē Zilā istaba (Liepājas teātris)
4. Inga Misāne-Grasberga – lomas izrādē Mežainis (Latvijas Nacionālais teātris)
5. Elīna Vāne – Anna, Kļaviņmāte, Ede izrādē Vidzemnieki (Valmieras drāmas teātris)
Gada aktieris otrā plāna lomā:
1. Egons Dombrovskis – Tesmans izrādē Heda Gablere (Liepājas teātris)
2. Gundars Grasbergs – Tors izrādē Man 30 gadu (Latvijas Nacionālais teātris)
3. Aleksandrs Jonovs – Melnais princis izrādē Zelta zirgs, Piķamice izrādē Krokodils Gena un Pekausis (Latvijas Leļļu teātris)
4. Juris Lisners – Dominikuss izrādē Klūgu mūks, Pols, tētis izrādē Cilvēki, lietas un vietas (Latvijas Nacionālais teātris)
5. Ivars Puga – Viljams Koljers izrādē Dziļā skumjā jūra (Latvijas Nacionālais teātris)
Gada jaunie skatuves mākslinieki:
1. Elīna Avotiņa – Dārgums izrādē Kam no Vilka kundzes bail (Dailes teātris)
2. Madara Bore – jauniete izrādē Man 30 gadu, Bjanka izrādē Dūja (Latvijas Nacionālais teātris), Hloja izrādē Labie bērni (Valmieras drāmas teātris)
3. Jānis Kronis – lomas izrādē Mežainis (Latvijas Nacionālais teātris), loma izrādē Lidojošais šķīvītis (Dirty Deal Teatro)
4. Marija Linarte – Aktrise izrādē Cerību ezers aizsalis (Jaunais Rīgas teātris)
5. Āris Matesovičs – Aktieris izrādē Cerību ezers aizsalis (Jaunais Rīgas teātris), Hermans izrādē Dvēseļu utenis (Dirty Deal teatro)
6. Igors Šelegovskis – Jezups Sebalds izrādē Klūgu mūks, Pēteris Bērziņš izrādē Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris), Vitālijs izrādē Dvēseļu utenis (Dirty Deal teatro)
7. Mārtiņš Upenieks – Harolds izrādē Harolds un Moda, Pouls izrādē Svinības, Džonijs Dovs izrādē Būt Kejai Gondai (Dailes teātris)
8. Toms Veličko – Jozefs K. izrādē Process (Jaunais Rīgas teātris)
Gada scenogrāfs un/vai leļļu mākslinieks:
1. Uģis Bērziņš – Cilvēki, lietas un vietas, Mežainis (Latvijas Nacionālais teātris)
2. Pamela Butāne – Dvēseļu utenis (Dirty Deal teatro), Kam no Vilka kundzes bail (Dailes teātris)
3. Reinis Dzudzilo – Salome (Latvijas Nacionālais teātris), Baladīna (Valmieras drāmas teātris)
4. Duda Paiva – lelles izrādei Zelta zirgs (Latvijas Leļļu teātris)
5. Reinis Suhanovs – Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris), Persiešu valodas stundas (Žaņa Lipkes memoriāls)
6. Mārtiņš Vilkārsis – Man 30 gadu (Latvijas Nacionālais teātris)
Gada kostīmu mākslinieks:
1. Madara Botmane – Mazais ganiņš (Latvijas Nacionālais teātris)
2. Krista Dzudzilo – Salome (Latvijas Nacionālais teātris), Baladīna (Valmieras drāmas teātris)
3. Anna Heinrihsone – Vidzemnieki (Valmieras drāmas teātris)
4. Keita – Man 30 gadu (Latvijas Nacionālais teātris)
5. Jozs Statkevičs – Marķīze de Sada (Jaunais Rīgas teātris)
6. Yashi – Izvirtības hronika (Latvijas Nacionālā opera un balets)
Gada gaismu mākslinieks:
1. Mārtiņš Feldmanis – Dons Paskvāle (Latvijas Nacionālā opera un balets), Zilā istaba (Liepājas teātris)
2. Damirs Ismagilovs – Turaidas roze (Latvijas Nacionālā opera un balets)
3. Oskars Pauliņš par darbu sezonā Latvijas Nacionālajā teātrī un Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī
4. Jānis Sniķers – Pēdējā Ļeņina eglīte (Jaunais Rīgas teātris), Dvēseļu utenis (Dirty Deal Teatro)
Gada video mākslinieks:
1. -8 – Mizantrops (Liepājas teātris), Turaidas roze (Latvijas Nacionālā opera un balets)
2. Artis Dzērve – Smaragda pils@ta. Enter (Liepājas teātris), Man 30 gadu (Latvijas Nacionālais teātris)
3. Austra Hauks – Dvēseļu utenis (Dirty Deal Teatro), Romeo un Džuljeta (Latvijas Leļļu teātris)
4. Igors Renceti, Alesandra Solimene, Lorenco Bruno – Dons Paskvāle (Latvijas Nacionālā opera un balets)
5. Elīna Matvejeva – Zibeņu domas. Irbīte (Mūzikas un mākslas atbalsta fonds)
Gada kustību mākslinieks:
1. Inga Krasovska – Esi sveicināta, bohēma (Liepājas teātris), Svinības (Dailes teātris)
2. Elīna Lutce – Baladīna (Valmieras drāmas teātris)
3. Agnese Vanaga, Leonards Vīksne – Man 30 gadu (Latvijas Nacionālais teātris)
4. Olga Žitluhina – Maģijas atslēgas (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris)
Gada muzikālās partitūras autors:
1. Arturs Maskats – Maģijas atslēgas (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris)
2. Edgars Mākens – Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris)
3. Jēkabs Nīmanis – Dvēseļu utenis (Dirty Deal Teatro), Kaiju karalienes noslēpums (Latvijas Leļļu teātris), Persiešu valodas stundas (Žaņa Lipkes memoriāls)
4. Edgars Raginskis – Mežainis (Latvijas Nacionālais teātris)
5. Rihards Zaļupe – Baladīna (Valmieras drāmas teātris)
Gada sasniegums oriģināldramaturģijā (teksts, luga vai scenārijs, izvirzīts kopā ar Laikmetīgo lugu autoru, scenāristu un dramaturgu apvienību):
1. Jānis Balodis. Mežainis (Latvijas Nacionālais teātris)
2. Artūrs Dīcis. Arī vaļiem ir bail (Latvijas Nacionālais teātris)
3. Justīne Kļava. Dvēseļu utenis (Dirty Deal Teatro), Vidzemnieki (Valmieras drāmas teātris)


2016 / 2017 sezona

1. Nozīmīgākie iestudējumi:

Gada lielās formas izrāde:

1. Bannija Manro nāve Dailes teātrī, režisors – Dž. Dž. Džilindžers;
2. Mēdeja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, režisors – Vladislavs Nastavševs;
3. Pieci vakari Daugavpils teātrī, režisors – Georgijs Surkovs;
4. Precības Liepājas teātrī, režisors – Sergejs Zemļanskis;
5. Sieviete Latvijas Nacionālajā teātrī, režisore – Ināra Slucka.

Gada mazās formas izrāde:

1. Būt nacionālistam Dirty Deal Teatro, režisors – Valters Sīlis;
2. Jubileja ‘98 Daugavpils teātrī, režisore – Paula Pļavniece;
3. Kaija Latvijas Nacionālajā teātrī, režisors – Elmārs Seņkovs;
4. Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī, režisors – Reinis Suhanovs;
5. Purva bridējs(-i) Daugavpils teātrī, režisors – Juris Jonelis;
6. Zilā Latvijas Nacionālajā teātrī, režisors – Toms Treinis.

Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem:

1. 80 dienās apkārt zemeslodei Valmieras drāmas teātrī, režisors – Viesturs Roziņš;
2. Bruņinieks,kuram sāpēja zobi Latvijas Leļļu teātrī, režisors – Edgars Kaufelds;
3. Drebošā telts teātrī Joriks, režisore – Inga Tropa;
4. Kaštanka Latvijas Leļļu teātrī, režisors – Dmitrijs Petrenko;
5. Nāc laukā! Valmieras vasaras teātra festivālā, režisors – Kārlis Krūmiņš;
6. Šausmu autobuss Latvijas Nacionālajā teātrī, režisors – Kārlis Krūmiņš.

Gada sasniegums laikmetīgajā dejā:*

1. Bērnības sapnis – horeogrāfe Agnese Bordjukova, producents Pigeon-bridge, līdzproducenti – Dejas anatomija un Cita abra;
2. Eksperiments ar apskāvienu – režisore – Antra Austriņa – Seņkāne, horeogrāfi Alise Putniņa, Modris Opelts un Katrīna Albuže, organizē I-Dejas Māja
3. I’ m a very shy person – horeogrāfe Kristīne Brīniņa, producents Pigeon-bridge, līdzproducents Cita abra;
4. Nature morte – horeogrāfe Agate Bankava, Latvijas Nacionālajā teātrī;
5. Viņa dejo – horeogrāfe Santa Grīnfelde, dejas kritiķe Inta Balode un scenogrāfe Krista Briģe, organizē laikmetīgās dejas mākslinieku apvienība Ārā un biedrība Party.

* Nominantus izvirza Laikmetīgās dejas horeogrāfu asociācija Latvijā.

2. Labākie individuālie sniegumi

Gada režisors:

1. Dž. Dž. Džilindžers – Bannija Manro nāve , 8 mīlošas sievietes Dailes teātrī un Bļitka Goda teātrī;
2. Aiks Karapetjans – Fausts Latvijas Nacionālā Operā un Baletā;
3. Paula Pļavniece – Jubileja ‘98 Daugavpils teātrī;
4. Reinis Suhanovs – Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī;
5. Valters Sīlis – Būt nacionālistam Dirty Deal Teatro un Veiksmes stāsts Latvijas Nacionālajā teātrī;
6. Sergejs Zemļanskis – Precības Liepājas teātrī;

Gada aktrise:

1. Indra Briķe – Pegija izrādē Pielūdzēja nr.1 Dailes teātrī;
2. Jana Čivžele – Nora izrādē Nora un Muda izrādē Saniknotā slieka Jaunajā Rīgas teātrī;
3. Maija Doveika – Irina Arkadina izrādē Kaija Latvijas Nacionālajā teātrī;
4. Ilze Ķuzule-Skrastiņa – Karmena izrādē Karmena, Ieva izrādē Mana māsa un Ļoļečka izrādē Peldošie – ceļojošie. II daļa Dailes teātrī;
5. Žanna Lubgāne – Tamāra izrādē Pieci vakari un Vecmāmiņa izrādē Jubileja ’98 Daugavpils teātrī;
6. Dita Lūriņa – Elza izrādē Sieviete un Trīne izrādē Trīne Latvijas Nacionālajā teātrī;

Gada aktieris:

1. Egons Dombrovskis – Maikls Platonovs izrādē Platonovs un viņa sievietes Liepājas teātrī un Zigmārs izrādē Bļitka Goda teātrī;
2. Imants Strads – Gurmižska izrādē Muiža kaņepēs Valmieras drāmas teātrī;
3. Juris Žagars – Lielais Tētis izrādē Kaķis uz nokaitēta skārda jumta Dailes teātrī;
4. Rihards Jakovels – Krustiņš izrādē Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī;
5. Vilis Daudziņš – Fransuā izrādē Pakļaušanās Jaunajā Rīgas teātrī.

Gada aktrise otrā plāna lomā:

1. Daiga Gaismiņa – Rasma izrādē Zilā un lomas izrādē Veiksmes stāsts Latvijas Nacionālajā teātrī;
2. Inga Misāne-Grasberga – Made izrādē Trīne Latvijas Nacionālajā teātrī;
3. Jekaterina Frolova – Gonerila izrādē Karalis Līrs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī un Katja izrādē Nāc laukā! Valmieras vasaras teātra festivālā;
4. Kristīne Veinšteina – Līga izrādē Jubileja ’98 Daugavpils teātrī;
5. Olga Dreģe – Kendisa Bruksa izrādē Bannija Manro nāve Dailes teātrī;
6. Zane Jančevska – Stefānija izrādē Olivers un Marianna izrādē Sieviete Latvijas Nacionālajā teātrī.

Gada aktieris otrā plāna lomā:

1. Arturs Krūzkops – Brencis izrādē Trīne un Larss izrādē Tuvā pilsēta Latvijas Nacionālajā teātrī;
2. Gatis Maliks – Kočkarjovs izrādē Precības Liepājas teātrī;
3. Jurijs Losevs – Edvīns izrādē Jubileja ’98 un Timofejevs izrādē Pieci vakari Daugavpils teātrī;
4. Kaspars Znotiņš – Doktors Ranks izrādē Nora Jaunajā Rīgas teātrī;
5. Kārlis Freimanis – Uļita Karpovna izrādē Muiža kaņepēs Valmieras drāmas teātrī;
6. Mārtiņš Meiers – Mikus izrādē Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī.

Gada jaunie skatuves mākslinieki:

1. Agnese Cīrule – Solveiga izrāde Pērs Gints un Ņina Zarečnaja izrādē Kaija Latvijas Nacionālajā teātrī;
2. Alise Danovska – Līziņa un Matilde izrādē Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī un Ņina Zarečnaja izrādē Kaija Latvijas Nacionālajā teātrī ;
3. Anete Krasovska – Bannijs – juniors izrādē Bannija Manro nāve Dailes teātrī;
4. Marija Linarte – lomas izrādē Zvērīgā mīla Dirty Deal Teatro;
5. Zanda Mankopa – Džuljeta izrādē Iemīlējās muļķis muļķītē un Kristīne izrādē Purva bridējs (-i) Daugavpils teātrī;

6. Kārlis Reijers – Juris izrādē Zilā Latvijas Nacionālajā teātrī;
7. Niklāvs Kurpnieks – Liams izrādē Brutāls un dēls Dailes teātrī;
8. Toms Treinis – režija izrādei Zilā Latvijas Nacionālajā teātrī.

Gada scenogrāfs:

1. Mārtiņš Vilkārsis – 51. fotogrāfija Liepājas teātrī un Karmena Dailes teātrī;
2. Maksims Obrezkovs – Precības Liepājas teātrī;
3. Reinis Suhanovs – Trīne Latvijas Nacionālajā teātrī;
4. Andris Eglītis – Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī;
5. Monika Pormale – Ciniķi Jaunajā Rīgas teātrī;
6. Valters Kristbergs – 80 dienās apkārt zemeslodei Valmieras drāmas teātrī.

Gada kostīmu mākslinieks:

1. Anna Heinrihsone – Muiža kaņepēs un Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī;
2. Katja Šehurina – 8 mīlošas sievietes Dailes teātrī;
3. Keita – Sieviete Latvijas Nacionālajā teātrī;
4. Krista Dzudzilo – Karalis Līrs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris un Pērs Gints Latvijas Nacionālajā teātrī;
5. Kristīne Pasternaka – Fausts Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā;
6. Maksims Obrezkovs – Precības Liepājas teātrī.

Gada gaismu mākslinieks:

1. AJ Vaisbārds – Fausts Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā;
2. Jevgeņijs Vinogradovs – Karmena Dailes teātrī;
3. Mareks Lužinskis – Pazudušais dēls un Staburaga bērni Valmieras drāmas teātrī;
4. Mārtiņš Feldmanis – Karalis Līrs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī un Precības Liepājas teātrī;
5. Oskars Pauliņš – Ciniķi Jaunajā Rīgas teātrī un Pērs Gints, Tuvā pilsēta, Zilā un Kaija Latvijas Nacionālajā teātrī.

Gada video mākslinieks:

1. -8 – 51. fotogrāfija Liepājas teātrī;
2. Artis Dzērve – Fausts Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā;
3. Gatis Priednieks-Melnacis – 80 dienās apkārt zemeslodei Valmieras drāmas teātrī;
4. Marija-Eva Sinjerola un Artis Dzērve – Karmena Latvijas Nacionālā Operā un Baletā;
5. Toms Zeļģis – Savādais atgadījums ar suni naktī Latvijas Nacionālajā teātrī.

Gada kustību mākslinieks:

1. Agnese Vanaga – Sieviete Latvijas Nacionālajā teātrī;
2. Agris Daņiļevičs – 8 mīlošas sievietes Dailes teātrī;
3. Katrīna Albuže – Neiekostais elkonis Ģertrūdes ielas teātrī;
4. Kārlis Božs – 80 dienās apkārt zemeslodei Valmieras drāmas teātrī;
5. Sergejs Zemļanskis – Precības Liepājas teātrī.

Gada sasniegums baleta mākslā: **

1. Elza Leimane – Sibilla Veina izrādē Doriana Greja portretrs Dailes teātrī un Vārna izrādē Vārna, Franciska izrādē Pie zilās Donavas, Anitra izrādē Pērs Gints Latvijas Nacionālajā operā un baletā;
2. Annija Kopštāle – Solveiga izrādē Pērs Gints Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā;
3. Andris Pudāns – Nāve-liktenis izrādē Pērs Gints Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā;
4. Jūlija Brauere – Annele izrādē Pie zilās Donavas Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā;
5. Antons Freimans – Pērs izrādē Pērs Gints Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā
6. Kārlis Cīrulis – Princis Riekstkodis izrādē Riekstkodis Latvijas, Vergs izrādē Korsārs un Zilais putns izrādē Apburtā princese Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā.

** Nominantus izvirza Latvijas Profesionālā baleta asociācija.

Gada muzikālās partitūras autors:

1. Jēkabs Nīmanis – Džeina Eira Valmieras drāmas teātrī un Trīne, Tuvā pilsēta Latvijas Nacionālajā teātrī;
2. Juris Vaivods – mūzikas aranžija Sieviete Latvijas Nacionālajā teātrī;
3. Kristaps Pētersons un Jēkabs Nīmanis – Pazudušais dēls Valmieras drāmas teātrī;
4. Mārcis Judzis – Bannija Manro nāve Dailes teātrī;
5. Pāvels Akimkins – Precības Liepājas teātrī;
6. Ronalds Vīgants, Māris Butlers – skaņu partitūra Šausmu autobuss Latvijas Nacionālajā teātrī.

Gada sasniegums oriģināldramaturģijā (teksts, luga vai scenārijs): ***

1. Agnese Rutkēviča Purva bridējs(-i) Daugavpils teātrī;
2. Anete Konste un Jānis Joņevs Zvērīgā mīla Dirty Deal Teatro;
3. Artūrs Dīcis Lidojošais Travolta Latvijas Nacionālā teātra lugu konkursā;
4. Justīne Kļava Jubileja ’98 Daugavpils teātrī;
5. Rasa Bugavičute-Pēce Bļitka Goda Teātrī;
6. Matīss Gricmanis Būt nacionālistam Dirty Deal Teatro.

*** Nominanti izvirzīti sadarbībā ar Latvijas Dramaturgu ģildi.


2015 / 2016 sezona

(Lasīt tālāk..)


2014 / 2015 sezona

(Lasīt tālāk..)


2013 / 2014 sezona

(Lasīt tālāk..)


2012 / 2013 sezona

(Lasīt tālāk..)


2010 / 2011 sezona

(Lasīt tālāk..)


2009 / 2010 sezona

(Lasīt tālāk..)


2008 / 2009 sezona

(Lasīt tālāk..)


2007 / 2008 sezona

(Lasīt tālāk..)


2006 / 2007 sezona

(Lasīt tālāk..)


2004 / 2005 sezona

(Lasīt tālāk..)


2003 / 2004 sezona

(Lasīt tālāk..)


2002 / 2003 sezona

(Lasīt tālāk..)


2001 / 2002 sezona

(Lasīt tālāk..)


2000 / 2001 sezona

(Lasīt tālāk..)


Latvijas Republikas Kultūras ministrija
>